Кошик
2174 відгуків
Необычные подарки от компании «GetStyle»
+380 (93) 554-41-12
+380 (50) 193-30-36
+380 (67) 761-52-77

Амулети, талісмани, обеги

Практично всі чули про амулети, оберігальні та талісмани, багато хто навіть користується ними, але мало хто має адекватні уявлення, як це все працює технічно, енергетично тадові.

Оберег — це те, що оберігає й захищає людину або якесь місце від негативних впливів (перед усе енергетичне) з боку інших людей або сил Тонкого світу. Але оберіг не обов'язково має бути якоюсь річчю або амулетом. Оберегом може бути захисна Кароліна, мантра, ін.

Амулет — це особлива, найчастіше, індивідуальна й унікальна річ (прикраса, мінерал, особливий знак, ін.), яка особливо енергетично заряджена. Заряджена — це означає під'єднана енергетично до певних сил Тонкого світу, які впливають на людину та її долю.

Що таке Талісман? Талісманом може стати будь-яка річ людини, а не тільки мінерал чи прикраса. Діти часто вибирають собі талісмани з улюблених м'яких або інших іграшок.  Але водночас талісман, найчастіше, створюється для досягнення успіху та посилення везіння. Талісмани часто створюються однією тільки вірою людини, що та чи інша річ «щаслива» і приносить удачу. 

Оригінальні подарунки та сувеніри в Києві й Україні для будь-якого приводу від магазину GetStyle.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner