Кошик
1693 відгуків
Необычные подарки от компании «GetStyle»
+380 (93) 554-41-12
+380 (50) 193-30-36
+380 (67) 761-52-77

Що подарувати бабусі на його день народження?

Що подарувати бабусі на його день народження?

Скоро день народження улюбленого дідуся. І навіть якщо з цього приводу не планується грандіозного свята, зробити подарунок потрібно обов'язково. Літнім людям дуже важливо увагу, тому факт того, що ви не забули про свято, вже чіпатиме дідуся до глибини душі. Яким може бути подарунок дідусеві на день народження?

Сьогодні, коли достаток товарів в магазинах просто величезний, проблем з купівлею подарунка не виникає. Але ось проблема вибору залишається, тому що хочеться подарувати щось незвичайне, корисне і оригінальне. Для початку визначимося з віком іменинника. Якщо ви – пізня дитина, і вашому дідусеві вже за 80, то його інтереси відрізняються від 50-річного чоловіка, у якого теж є онуки, бажаючі зробити йому подарунок.

Якщо ваш дідусь – типовий представник пенсіонерського братії, яка лає нинішній уряд і починає свій ранок з перегляду свіжої газети, значить йому, як мінімум, за 70 років. Такі люди нерідко мають проблеми зі здоров'ям та брак спілкування, тому своїм подарунком ми спробуємо зробити життя дідуся більш щасливою.

Діти та онуки повинні бути інформовані про здоров'я своїх літніх родичів, тоді вибір подарунка не буде скрутним.

- Можна подарувати дідові на день народження сучасний прилад, який лікує суглоби або заспокоює м'язові спазми;
- Прилад для вимірювання тиску теж не буде зайвою для літньої людини;
- Електричний масажер або яка-небудь масажна річ (тапочки, килимок, накидка на крісло);
- Річна підписка на журнал про здоров'я;
- Путівка в санаторій. Якщо далека поїздка для дідуся стомлююча або скрутна, можна придбати абонемент на відвідування корисних процедур у місцевій поліклініці. - Сьогодні платні послуги проводяться майже в кожній муніципальній лікарні. Це може бути масаж, оздоровчі ванни...
- Шахи.

Якщо дідусь не відчуває особливих проблем зі здоров'ям, або якщо ви і без пам'ятних дат купуєте йому необхідні речі, тоді варто подбати про дідусевому дозвіллі. Чоловіки з виходом на пенсію отримують масу вільного часу, який їм необхідно кудись витрачати.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner